Constellation (DAG) Coin Nereden Alınır?

constellation-labs

Constellation (DAG)

$ 0.110284 3.85%

Constellation (DAG) Coin Nedir?

Constellation, mobil istemci olarak tam düğümleri uygulama kapasitesine sahip, hataya dayanıklı, yatay olarak ölçeklenebilir, dağıtılmış bir işletim sistemi olarak görülebilir. Bu, tek bir sunucuya bağlı olmayan daha güvenli bir çerçeve oluşturmaya yardımcı olur. Sistem ayrıca akıllı sözleşmeleri, Java Sanal Makinesi’ni (JVM) kullanan birleştirilebilir mikro hizmetler olarak dağıtır. Sonuç olarak, yüksek işlem hacmi sağlayan ve müşterilere tüketici sınıfı dağıtılmış uygulamalar oluşturmak için bir temel sağlayan bir blok zinciri platformudur.

Constellation, ağ katılımcılarının sayısı arttıkça işlem hacminde artışa izin veren benzersiz bir yatay ölçeklendirme yaklaşımı kullanır. Platform, yüksek düzeyde kullanılabilir hizmetlerin zincirlenmesine ve dağıtılmış uygulamalarda oluşturulmasına izin veren bir mikro hizmet mimarisinin kullanımı yoluyla akıllı sözleşmeler kullanır.

Bugün kripto evrenini rahatsız eden ana sorunlardan biri, günümüzün blok zinciri platformlarının ölçeklenebilirliğidir. Bu bağlamda Constellation, müşterilere, herhangi bir zamanda platformu kullanan müşteri sayısıyla tam orantılı olarak operasyonel kapasitesi olan bir Yatay Ölçeklenebilir Ağ (HSN) sağlar.

Ek olarak, sistemin izlediği bölünmüş fikir birliği protokolü sayesinde , yerel blok zinciri, saniyedeki işlem sayısını sonsuz olarak ölçeklendirebilir ve böylece hızlı işlemlere izin verir. Constellation herhangi bir işlem ücreti almaz, bunun yerine müşteri katılımını teşvik eden itibara dayalı bir teşvik modeli kullanır.

Constellation (DAG) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dag coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Constellation coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Constellation (DAG) Coin Kaç TL?

Constellation (DAG) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.76
constellation-labs
Constellation (DAG)
1h0.11%
24h3.85%
TRY
USD
EUR

Constellation (DAG) Coin Yorumları

Constellation (DAG) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://constellationnetwork.io/
Github
https://github.com/Constellation-Labs/constellation
Medium
https://medium.com/constellationlabs
Telegram
https://t.me/constellationcommunity
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UChMBV4al3p_iO4bnfzcIzVQ?guided_help_flow=3&disable_polymer=true