Contentos (COS) Coin Nereden Alınır?

contentos

Contentos (COS)

$ 0.007228 2.04%

Contentos (COS) Coin Nedir?

COSS sistemi bir ödeme ağ geçidi, borsa, yatırımcı listesi, piyasa değeri sıralamaları, pazar yeri, e-cüzdan, çeşitli kripto para tesisleri ve bir mobil platformdan oluşur. COSS platformu, genellikle FIAT parası ile yönetilen tüm işlemsel yönleri birleştirir ve tek bir yerde kripto para birimiyle ilgili birden fazla hizmet sunar.

COS coin’i, kripto para birimi işlemleri gerçekleştiğinde, sahiplerine COSS sistemindeki ücretlerden türetilen tüm bir kripto para birimi portföyü oluşturur. COS coin sahipleri, platformu ve borsayı kullanmaları için coss.io’da desteklenen tüm kripto para birimlerinde ödemelerle ödüllendirilir. İşlem ücretlerini COS ile ödemek, kullanıcıya işlem ücretlerinde yüzde 25 indirim sağlar.

Contentos (COS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Cos coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Contentos coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Contentos (COS) Coin Kaç TL?

Contentos (COS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.118105
contentos
Contentos (COS)
1h0.49%
24h2.04%
TRY
USD
EUR

Contentos (COS) Coin Yorumları

Contentos (COS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.contentos.io/
Whitepaper
https://www.contentos.io/wp-content/uploads/2020/08/white-paper-en.pdf
Github
https://github.com/coschain
Medium
https://contentoshome.medium.com/
Telegram
https://t.me/ContentosGlobal