Convex Finance (CVX) Coin Nereden Alınır?

convex-finance

Convex Finance (CVX)

$ 12.01 4.99%

Convex Finance (CVX) Coin Nedir?

Cvx coin, Convex Finance borsasında tek bir arayüz sunarak işlemleri kolaylaştırmayı sağlar. Ayrıca, bu protokolü kullanmaları için kripto para birimi likidite sağlayıcılarına CVX kripto ödüllerini dağıtır. Convex Finance, Ethereum ağındaki yüksek komisyon ücretleri nedeniyle Curve ekibi tarafından bu soruna çözüm yaratmak amacıyla oluşturulmuştur. Ekip ayrıca karmaşık işlemleri tek bir platformda birleştirerek işlem ücretlerini azaltmıştır.

Curve’de onlarca sekmede yapılan işlemler Convex’te birkaç sekmeye indirilerek kullanıcı dostu bir arayüz oluşturulmuştur. Bu arayüz kolayca yönetilebilir ve işlem ücretlerinden tasarruf edilebilir. Toplamda 100 milyon Convex kopyası çıkarılacaktır. Bunun yüzde 30’u ekibe tahsis edilen CVX coin’lerinin geri kalanı, bu platformu kullanan hemen hemen tüm kullanıcılara dağıtılacaktır.

İlk 2 haftada 3 milyar dolarlık TVL’ye (toplam kilitli değer) ulaşan bu platform henüz yeni olmasına rağmen birçok kullanıcıyı platforma çekmeyi başardı. Bu platformda kripto paraları kilitleyen kullanıcılar, birçok kripto paranın yanı sıra Convex Finans’a ait Curve DAO Token ve CVX ödüllerini almaya hak kazanmaktadır.

Convex Finance (CVX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Cvx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Convex Finance coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Convex Finance (CVX) Coin Kaç TL?

Convex Finance (CVX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

186.90
convex-finance
Convex Finance (CVX)
1h0.95%
24h4.99%
TRY
USD
EUR

Convex Finance (CVX) Coin Yorumları

Convex Finance (CVX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.convexfinance.com/
Github
https://github.com/convex-eth/platform
Medium
https://convexfinance.medium.com/
Documentation
https://docs.convexfinance.com/convexfinance/
Telegram
https://t.me/convexEthChat
Discord
https://discord.com/invite/WHwgFwRG6h