Coti (COTI) Coin Nereden Alınır?

coti

COTI (COTI)

$ 0.107177 10.82%

Coti (COTI) Coin Nedir?

Coti (Currency Of The Internet) Türkçe karşılığı ile “İnternetin Para Birimi” kuruluşlara kendi ödeme çözümlerini sağlayan, paradan ve zamandan tasarruf edilmesine olanak sağlayan kripto para birimidir. Para birimlerinin dijitalleşmesi için düzenli olarak güncelleme alan Coti coin, küresel çapta şirketlere özel ödeme çözümleri sağlıyor.

Küresel ticarette finansal kaynakların çok daha hızlı ve uygun formatlarda yapılabilmesine olanak tanıyan Coti, merkezi olmayan ve tamamı ile ölçeklenebilir bir finans altyapısı kurmayı amaçlar. Samuel Falkon ve David Assaraf tarafından kurulan Coti ile çok fazla şirket küresel çapta ticaret anlaşmaları yapılmaya başlandı. Ödemelerin yapılabilmesi, borçlanmaların kriptografik düzeyde yapılabilmesi için önemli bir aracıdır.

Coti (COTI) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Coti coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Coti coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Coti (COTI) Coin Kaç TL?

Coti (COTI) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.70
coti
COTI (COTI)
1h0.09%
24h10.82%
TRY
USD
EUR

Coti (COTI) Coin Yorumları

Coti (COTI) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://coti.io/
Whitepaper
https://coti.io/files/COTI-technical-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/coti-io
Medium
https://medium.com/cotinetwork
Documentation
https://coti.io/files/COTI-overview-document.pdf
Telegram
https://t.me/COTInetwork
Discord
https://discord.me/coti
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCl-2YzhaPnouvBtotKuM4DA/