Cream Finance (CREAM) Coin Nereden Alınır?

cream-2

Cream (CREAM)

$ 22.21 3.99%

Cream Finance (CREAM) Coin Nedir?

Cream Finance, likidite madenciliği ile birleştirilmiş bir borç verme / ödünç alma platformu ve merkezi olmayan bir borsadır. Ayrıca, izinsiz ve açık kaynaklı bir protokol işlettiğini iddia ediyor, böylece diğer herhangi bir internet katılımcısı, sadece onu kullanmak veya ödülleri stake etmek için akıllı sözleşmelerde fonları kilitlemek yerine ağın gelişiminin bir parçası olabilir.

CREAM, Ethereum Sanal Makinelerini (EVM) çalıştırmak için kullanılabilecek akıllı sözleşmelerden yararlanmak amacıyla Ethereum ana ağı üzerinde kurulmuştur. Bu sayede, CREAM projesinin diğer DeFi projelerinden daha iyi birleştirme özelliğine sahip olmasını da sağlar.

Cream Finance (CREAM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Cream coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Cream Finance coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Cream Finance (CREAM) Coin Kaç TL?

Cream Finance (CREAM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

354.91
cream-2
Cream (CREAM)
1h0.41%
24h3.99%
TRY
USD
EUR

Cream Finance (CREAM) Coin Yorumları

Cream Finance (CREAM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://cream.finance/
Github
https://github.com/CreamFi/
Medium
https://medium.com/@CreamdotFinance
Documentation
https://docs.cream.finance/
Telegram
https://t.me/CreamdotFinance
Discord
https://discord.com/invite/8Ms25mV