CryptoBlades (SKILL) Coin Nereden Alınır?

CryptoBlades (SKILL) Coin Nedir?

CryptoBlades, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan bir NFT işçiliği oyunudur. Web tabanlıdır ve kullanıcıların oyunu resmi CryptoBlades web sitesinde oynamaları gerekir. Oyuncular, güçlü silahlar kullanarak daha fazla SKILL coin elde ederler. Bunlar, rakiplerini yenmek, yükseltmeler ve karakter gelişimleri için gereklidir.

Oyunun yol haritası aynı zamanda oyuncuların ürettikleri ürünlerin reklamını yapıp karlarını daha da önemli ölçüde artırabilecekleri bir NFT pazaryerini de içeriyor. Coin’in özelliklerine daha fazla işlevsellik katması amacıyla SKILL tarafından da desteklenmektedir.

Oyun geliştiricilerinin vizyonu, oyuncuların dijital varlıklarının kontrolünü yeniden kazanmaları, kazanmak ve blok zinciri teknolojisinin ana akım benimsenmesini artırmak için oynamalarıdır. Aynı zamanda CryptoBlades, oyunculara eğlenceli ve karlı bir deneyim sunmayı, blok zinciri oyunları etrafında sağlıklı ve heyecanlı bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

CryptoBlades (SKILL) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Skill coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. CrytoBlades coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

CryptoBlades (SKILL) Coin Kaç TL?

CryptoBlades (SKILL) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

CryptoBlades (SKILL) Coin Yorumları

CryptoBlades (SKILL) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.cryptoblades.io/CryptoBlades_Whitepaper.pdf
Medium
https://cryptoblades.medium.com/
Documentation
https://cryptoblades.gitbook.io/wiki/getting-started
Telegram
https://t.me/cryptoblades_general
Discord
https://discord.gg/cryptoblades