Dawn Protocol (DAWN) Coin Nereden Alınır?

dawn-protocol

Dawn Protocol (DAWN)

$ 1.11 8.14%

Dawn Protocol (DAWN) Coin Nedir?

Dawn coin’i, FirstBlood 1ST coin’i olarak başladı. FirstBlood coin’leri, Ethereum’daki üçüncü önemli coin satışı olarak 2016 yılında oluşturuldu. 2020’de, eski FirstBlood 1ST’yi yeni Dawn coin’ine dönüştürmek için bir coin takası başladı. Bugün Dawn coin’i, ücretli rekabetçi video oyunları için FirstBlood Esports platformunda kullanılabilir.

Dawn Protocol (DAWN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dawn coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dawn Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Dawn Protocol (DAWN) Coin Kaç TL?

Dawn Protocol (DAWN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

18.14
dawn-protocol
Dawn Protocol (DAWN)
1h3.09%
24h8.14%
TRY
USD
EUR

Dawn Protocol (DAWN) Coin Yorumları

Dawn Protocol (DAWN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.dawn.org/
Github
https://github.com/Dawn-Protocol
Medium
https://dawnprotocol.medium.com/
Telegram
https://t.me/dawnprotocol
Discord
https://discord.com/invite/MgV9YDu