Decentraland (MANA) Coin Nereden Alınır?

decentraland

Decentraland (MANA)

$ 1.11 1.25%

Decentraland (MANA) Coin Nedir?

Decentraland içindeki sonlu, geçilebilir, 3D sanal alana LAND adı verilir, Ethereum akıllı sözleşmesinde korunan, değiştirilemez bir dijital varlıktır.

Araziler, kartezyen koordinatları (x,y) ile tanımlanan parsellere bölünmüştür. Bu parseller kalıcı olarak topluluk üyelerine aittir ve Decentraland’ın kripto para birimi olan MANA Coin kullanılarak satın alınır. Bu, kullanıcılara, oluşturdukları ortamlar ve statik 3D sahnelerden daha etkileşimli uygulamalara veya oyunlara kadar her türlü uygulama üzerinde tam kontrol sağlar.

Decentraland‘deki arazi kalıcı olarak bu topluluğa ait olmakla beraber onlara ürettikleri ürünler üzerinde tam olarak kontrol sağlar. Kullanıcılar, blok zinciri tabanlı bir parsel defteri üzerinde sanal arazinin mülkiyetini talep edebilmektedir. Arazi parselleri 16m x 16m veya 52ft x 52ft‘dir. Yükseklik bu sınırlamalara göre sınırlandırılmıştır.

Avatar düzenleyici, geniş bir giyilebilir cihaz ve aksesuar yelpazesi sunar. Ayrıca hepsi ücretsizdir. Ek olarak Decentraland Marketplace’te özel giyilebilir ürünler satın alabilir veya farklı etkinliklere katılarak kazanabilirsiniz. Her koleksiyona, farklı bir ad ve renkle temsil edilen ve koleksiyon arzını ifade eden bir nadirlik kategorisi atanır.

Decentraland (MANA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Mana coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Decentraland coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Decentraland (MANA) Coin Kaç TL?

Decentraland (MANA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

17.65
decentraland
Decentraland (MANA)
1h0.04%
24h1.25%
TRY
USD
EUR

Decentraland (MANA) Coin Yorumları

Decentraland (MANA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://decentraland.org/
Whitepaper
https://decentraland.org/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/decentraland
Documentation
https://docs.decentraland.org/
Telegram
https://t.me/decentralandTG
Discord
https://dcl.gg/discord