Dego Finance (DEGO) Coin Nereden Alınır?

dego-finance

Dego Finance (DEGO)

$ 1.29 1.27%

Dego Finance (DEGO) Coin Nedir?

Dego Finance (DEGO), bir dizi akıllı uygulama aracılığıyla NFT’lerin amacını ve faydasını yenilemeyi amaçlayan, merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token’ların (NFT’ler) en belirgin protokollerden biridir. Temelde Ethereum (ETH) kullanır, ancak ETH ağıyla ilgili yüksek ücretlerden ve diğer sorunlardan kaçınmak için BSC’ye geçti.

Özellikleri DeFi’nin genel protokollerine benzer. Protokol, NFT’nin ticaretine, madenciliğine ve açık artırmaya çıkarılmasına izin verir. Buna ek olarak Dego, NFT’lerin DeFi alanında daha büyük bir rol oynayabileceği bir ekosistem kurmayı hedefliyor. Ayrıca varlıklarını oluşturmalarına ve ihraç etmelerine, ayrıca token’larını ve NFT’lerini madenciliğe, ticarete ve dağıtmalarına olanak tanır.

Dego Finance (DEGO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dego coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dego Finance coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Dego Finance (DEGO) Coin Kaç TL?

Dego Finance (DEGO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

19.97
dego-finance
Dego Finance (DEGO)
1h1.18%
24h1.27%
TRY
USD
EUR

Dego Finance (DEGO) Coin Yorumları

Dego Finance (DEGO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://dego.finance/
Github
https://www.github.com/dego-labs
Medium
https://degofinance.medium.com/
Documentation
https://docs.dego.finance/
Telegram
https://t.me/dego_finance
Discord
https://discord.com/invite/xJjSJrd