Dent (DENT) Coin Nereden Alınır?

dent

Dent (DENT)

$ 0.001022 4.78%

Dent (DENT) Coin Nedir?

DENT, DENT Wireless Limited’e bağlıdır ve dünya çapında mobil veri endüstrisini bozmayı vaat eden yeni bir kripto para birimidir. Kullanıcıların yeni uygulama blok zinciri teknolojisini kullanarak süresi dolmayan veri planlarını/paketlerini kolayca satın alabilmeleri, satabilmeleri veya ticaret yapabilmeleri için dünya çapındaki tüm mobil hizmet sağlayıcılarını birbirine bağlamaya çalışır.

DENT, Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ıdır. Mobil veri paketleri için ödeme yapmak, ödemeleri almak veya kripto para birimi değişimlerinden birini kullanarak fiat ile takas etmek için kullanılabilir. DENT çok daha ucuz ve kullanımı daha kolaydır. DENT, çeşitli projeler kullanarak internete erişimi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Mobil kullanıcıların hizmetler için telekom sağlayıcılarına DENT göndermesi gerekir.

Örneğin, DENT Exchange ile bir kullanıcı, mobil hizmetlerini mobil sağlayıcılar arasında sorunsuz bir şekilde taşıyabilmektedir. Dent Voice, kullanıcıların DENT coin’leri ile ödeme yaparken herhangi bir ülkedeki herkesi aramasına olanak tanır.

Dent (DENT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes DENT coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dent coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Dent (DENT) Coin Kaç TL?

Dent (DENT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.015820
dent
Dent (DENT)
1h0.55%
24h4.78%
TRY
USD
EUR

Dent (DENT) Coin Yorumları

Dent (DENT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
http://www.dentwireless.com/
Whitepaper
https://www.dentwireless.com/whitepaper
Telegram
https://t.me/dentcoin
Youtube
https://www.youtube.com/c/DENTWireless