DerivaDAO (DDX) Coin Nereden Alınır?

derivadao

DerivaDAO (DDX)

$ 1.20 1.46%

DerivaDAO (DDX) Coin Nedir?

DerivaDEX, Ethereum üzerine inşa edilmiş türev sözleşmeler için merkezi olmayan bir borsadır. Kullanıcıların, kontrolü doğrudan ele alabildiği bir likidite madenciliği modeline sahip olan, topluluğa ait bir merkeziyetsiz borsadır. DerivaDEX platformunda kullanılan token olan DDX, kullanıcıların borsa yönetişimine ve işlemlerine katılmalarına olanak tanır.

Coinbase destekli bir merkezi olmayan borsa (DEX) olan DerivaDEX’i yöneten merkezi olmayan özerk organizasyondur (DAO).

Zincir içi uzlaşmaya ve açık bir deftere sahiptir. Zincir dışı fiyat beslemelerinden, eşleştirme motorlarından ve tasfiye operatörlerinden yararlanarak, Sentetik varlıkların hızlı ve verimli işlemlerini sağlar.

DerivaDAO (DDX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ddx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. DeriveaDao coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

DerivaDAO (DDX) Coin Kaç TL?

DerivaDAO (DDX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

18.58
derivadao
DerivaDAO (DDX)
1h0.81%
24h1.46%
TRY
USD
EUR

DerivaDAO (DDX) Coin Yorumları

DerivaDAO (DDX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://derivadex.com/
Medium
https://medium.com/derivadex
Discord
https://discord.com/invite/uR2Kt4Q