Dero (DERO) Coin Nereden Alınır?

Dero (DERO) Coin Nedir?

DERO projesi, Proof-of-Work blok zincirini bir DAG blok yapısı ve tamamen anonim işlemlerle birleştiren bir platformdur. DERO, 2017’nin Aralık ayında “Captain” takma adlı anonim bir kriptograf tarafından oluşturulmuş açık kaynaklı bir kripto para birimidir. DERO’nun yeniden tasarımı, geliştirici ekibinin protokolü büyük ölçüde geliştirmesi ve en yeni özellikleri uygulaması için bir fırsattır.

DERO projesinin temel amacı, Monero, Zcash, Pivx vb. ağlar tarafından popüler hale getirilen akıllı sözleşme teknolojisini kullanarak Ethereum, NEO, Stellar, EOS vb. desteklemektir ve bunu kripto para birimlerinin gizlilik özelliği ile birleştirmektir. Bu hedefe ulaşmak için, DERO başlangıçta Monero’dan çatallandı, ardından Golang’da tamamen sıfırdan yeniden yazıldı.

Dero (DERO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dero coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dero coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Dero (DERO) Coin Kaç TL?

Dero (DERO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

104.42
dero
Dero (DERO)
1h0.8%
24h5.43%
TRY
USD
EUR

Dero (DERO) Coin Yorumları

Dero (DERO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://dero.io/
Whitepaper
https://dero.io/attachment/Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/deroproject/derosuite
Medium
https://medium.com/deroproject
Documentation
https://github.com/deroproject/wiki/wiki
Telegram
https://t.me/DeroProjectGroup
Discord
https://discord.com/invite/aQcphjF