DeXe (DEXE) Coin Nereden Alınır?

dexe

DeXe (DEXE)

$ 3.41 4.76%

DeXe (DEXE) Coin Nedir?

Dexe.network, DeFi ticareti için tek noktadan alışveriş yapmak için bir araya gelen çeşitli araç ve platformlardan oluşan bir ekosistemdir. Temel taşı, özerk akıllı sözleşmelerle çalışan ve sanal para birimi tahsisi ve otomatik yeniden dengeleme araçları içeren merkezi olmayan bir sosyal ticaret platformudur. Özel anahtarlar veya herhangi bir sanal para birimi verisi gibi dijital cüzdan ayrıntılarının üçüncü bir tarafa aktarılması risklerini ortadan kaldırır.

En önemlisi, DeXe Ağı başarılı yatırımcıları ve takipçileri her iki grubun yararına şeffaf, doğrulanabilir bir şekilde birbirine bağlar. Ekosistemin diğer bileşenleri, projelerin güvenli bir şekilde listelenmesi için araçları, herhangi bir kullanıcının sosyal ticareti öğrenmesi ve uygulaması için araçlar ve çok daha fazlasını sağlamaya odaklanır.

DeXe (DEXE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dexe coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dexe coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

DeXe (DEXE) Coin Kaç TL?

DeXe (DEXE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

54.23
dexe
DeXe (DEXE)
1h0.19%
24h4.76%
TRY
USD
EUR

DeXe (DEXE) Coin Yorumları

DeXe (DEXE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://dexe.network/
Github
https://github.com/dexe-network
Medium
https://dexenetwork.medium.com/
Telegram
https://t.me/Dexe_network