DFI.Money (YFII) Coin Nereden Alınır?

yfii-finance

DFI.money (YFII)

$ 565.72 18.14%

DFI.Money (YFII) Coin Nedir?

YFII olarak da bilinen DFI.MONEY, popüler merkezi olmayan finans (DeFi) toplayıcı platformu yearn.finance’ın (YFI) bir çatalıdır. Temmuz 2020’de başlatılan, YIP-8 adlı bir yükseltme planında önerilen değişikliklere bağlı kalırken DeFi yatırımcıları için getirileri optimize etmeyi amaçlıyor.

Protokol değişikliğinin yanı sıra, DFI.MONEY, aralarında Vault’un “öldürücü ürün” olarak tanımladığı yeni ürünler de piyasaya sürmüştür. YFII, likidite sağlayıcılarının ağ etkileşimlerine göre kazandığı, DFI.MONEY’in sabit bir tedarik token’ıdır.

Ana platformun hizmet token’ı YFI’nin, 2 ay daha uzatılmasını ve haftalık yarı yarıya emisyon eğrisi ile uzatılmasını öneren YEARN İyileştirme Önerisi #8’den (YIP-8) sonra çatallanmıştır.

DFI.Money şu anda kredi sağlayıcılar için kar optimizasyonu hizmeti sunmakta, sağlayıcıların fonlarını Aave ve Compound gibi kredi verme protokolleri arasında özerk olarak en yüksek getiri için hareket ettirmektedir. Kasalar bölümünde geleceğe yönelik stratejiler geliştirilmeye devam ediyor.

DFI.Money kullanıcıları, token’ı yönetişim oylamalarında kullanabilir. Ayrıca, toplu likidite havuzlarına likidite katkısı sağlayarak token kazanabilir.

DFI.Money (YFII) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Yfii coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dfi.Money coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

DFI.Money (YFII) Coin Kaç TL?

DFI.Money (YFII) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

9,243.79
yfii-finance
DFI.money (YFII)
1h0.83%
24h18.14%
TRY
USD
EUR

DFI.Money (YFII) Coin Yorumları

DFI.Money (YFII) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://dfi.money
Github
https://github.com/yfii
Medium
https://dfi-money.medium.com/
Documentation
https://docs.dfi.money/
Telegram
https://t.me/yfiifinance
Discord
https://discord.gg/XQ4wnmz