dForce (DF) Coin Nereden Alınır?

dforce-token

dForce Token (DF)

$ 0.172892 1.24%

dForce (DF) Coin Nedir?

dForce; birlikte çalışılabilir ve entegre platformu olarak hizmet sunmayı amaçlayan yardımcı program tokenidir. Yapılan açıklamalar doğrultusunda uygulama topluluk yönetişimi, sistem dengeleme, işlem hizmetleri, doğrulayıcı mevduatlar ve teşvik amacıyla kullanılabilir. Açık finans protokol alanı oluşturmayı hedeflemesinin yanı sıra protokol içerisinde ağa etkilerini geliştirmeyi hedefler ve likitide açısından ilerlemeyi savunur.

Diğer protokollerle etkileşim açısından tam açık bir uygulama olarak hizmet vermektedir. Platform sayesinde 3 farklı boyda ayrılan içerik en üst düzey likitide potansiyelini sağlamayı amaçlar. Likitide protokolü, kredi protokolü ve varlık protokolü olarak platformlu üç temel düzeyde inceler. Aynı zamanda farklı varlık tipleri ile hizmet vermeyi sağlayan uygulama binance liste demesinin ardından fiyat artışı ile bilinmektedir. Yeni kripto para içeriklerinden birisi olmakla birlikte merkez dışı olarak hizmet sunan içeriklerden biri değildir.

dForce (DF) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Df coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizde Binance BNB Coin Kullanarak %25 indirimli yapabilirsiniz.

Binance %25 Komisyon İndirimi için Hemen Kayıt Ol

Kripto Para Alım-Satım İşlemlerinizi %25 İndirimli Gerçekleştirmek için Hemen Kayıt Ol! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto paraları kolayca satın al. Birden fazla cihazla uyumlu, güvenli ve kolay bir şekilde ticarete başlayın.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. dForce coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

dForce (DF) Coin Kaç TL?

dForce (DF) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.22
dforce-token
dForce Token (DF)
1h0.29%
24h1.24%
TRY
USD
EUR

dForce (DF) Coin Yorumları

dForce (DF) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://dforce.network/
Github
https://github.com/dforce-network
Medium
https://medium.com/dforcenet
Documentation
https://docs.dforce.network/
Telegram
https://t.me/dforcenet
Discord
https://discord.com/invite/Gbtd3MR