district0x (DNT) Coin Nereden Alınır?

district0x

district0x (DNT)

$ 0.049541 1.60%

district0x (DNT) Coin Nedir?

District0x Network, “bölge” olarak adlandırılan, merkezi olmayan pazar yerleri ve topluluklardan oluşan bir topluluktur. Bölgeler, d0xINFRA olarak anılan Ethereum akıllı sözleşmeleri ve ön uç kitaplıklarından oluşan standart bir açık kaynak çerçevesi üzerine inşa edilen, District0x Ağı üzerinde merkezi olmayan özerk kuruluşlar olarak bulunur.

District0x, listeleri yayınlama ve ödeme yapma gibi bir çevrimiçi pazar veya topluluğu işletmek için gereken temel işlevleri sağlar. Açık kaynaklı bir yazılım platformu olan AragonDAO, her bölgeyi yönetir. District0x’in para birimi DNT coin, her bölge içinde oy hakkı verir.

district0x (DNT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dnt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. District0x coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

district0x (DNT) Coin Kaç TL?

district0x (DNT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.809493
district0x
district0x (DNT)
1h2.51%
24h1.6%
TRY
USD
EUR

district0x (DNT) Coin Yorumları

district0x (DNT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://district0x.io/
Whitepaper
https://district0x.io/docs/district0x-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/district0x
Medium
https://blog.district0x.io/
Telegram
https://t.me/district0x
Discord
https://discord.com/invite/sS2AWYm
Youtube
https://www.youtube.com/c/district0xNetwork