Dock (DOCK) Coin Nereden Alınır?

dock

Dock (DOCK)

$ 0.020869 5.96%

Dock (DOCK) Coin Nedir?

Dock, büyük ölçekte doğrulanabilir iddialar üretmek için yüksek performanslı dağıtılmış bir defter oluşturmayı hedeflemektedir. Başka bir deyişle, Dock blok zinciri bağlantılı kayıtlar üretir. Dock ağı içinde dört farklı paydaş vardır: Dock yardımcı program token’ı (DOCK), verenler, doğrulayıcılar, token sahipleri ve Dock Derneği.

Platform, ERC-20 olarak dolaşan DOCK token’ları ile Ethereum blok zincirinde çalışır. Paydaş gruplarından biri olan Dock token sahipleri, Ethereum’dan Dock’un çalışmayı planladığı Polkadot ağına geçmek için zincir içi bir yönetişim sürecinde de oy kullanmışlardır.

Dock (DOCK) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dock coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dock coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Dock (DOCK) Coin Kaç TL?

Dock (DOCK) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.340997
dock
Dock (DOCK)
1h0.52%
24h5.96%
TRY
USD
EUR

Dock (DOCK) Coin Yorumları

Dock (DOCK) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.dock.io/
Github
https://github.com/docknetwork
Documentation
https://docs.api.dock.io/
Telegram
https://t.me/dockio
Discord
https://discord.com/invite/feW8KGf7r3