Dodo (DODO) Coin Nereden Alınır?

dodo

DODO (DODO)

$ 0.140893 12.74%

Dodo (DODO) Coin Nedir?

DODO, benzersiz proaktif piyasa yapıcı (PMM) algoritması, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcılardan (AMM) daha iyi likidite ve fiyat istikrarı sunmayı amaçlayan bir DeFi protokolü, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü ve zincir üstü likidite sağlayıcısıdır.

İnsan ticaretini taklit eden PMM fiyatlandırma mekanizması, varlıklar için son derece doğru piyasa fiyatları toplamak için kehanetleri kullanır. Daha sonra, likidite havuzuna katkı sağlayıcıların (LP) portföylerini stabilize etmek, fiyat sapmasını (Slippage) azaltmak ve arbitraj ticaretine ödül olarak izin vererek kalıcı kayıpları ortadan kaldırmak için bu fiyatlara yakın yeterli likidite sağlamaktadır.

DODO ayrıca, ihraççıların yalnızca kendi coin’lerini yatırmasını gerektiren İlk DODO Teklifi (IDO) aracılığıyla ücretsiz bir ICO listesiyle yeni kripto projelerine de hizmet vermektedir. DODO’nun akıllı sözleşmesi, Ethereum ağında kuruludur ve bir ERC20 tabanlı olarak çalışır.

Dodo (DODO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Dodo coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Dodo coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Dodo (DODO) Coin Kaç TL?

Dodo (DODO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.23
dodo
DODO (DODO)
1h1.56%
24h12.74%
TRY
USD
EUR

Dodo (DODO) Coin Yorumları

Dodo (DODO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://dodoex.io/
Whitepaper
https://dodoex.github.io/docs/docs/whitepaper/
Github
https://github.com/DODOEX
Medium
https://medium.com/dodoex
Documentation
https://dodoex.github.io/docs/docs
Telegram
https://t.me/dodoex_official
Discord
https://discord.gg/tyKReUK