eCash (XEC) Coin Nereden Alınır?

ecash

eCash (XEC)

$ 0.000046 0.58%

eCash (XEC) Coin Nedir?

eCash (XEC), Bitcoin Cash kurucularının kurmuş olduğu, Bitcoin Cash’den çok daha agresif ve güçlü bir yapı olan kripto para birimidir. Amacı, ekonomik dalgalanmaların önüne geçebilmek, Bitcoin yapısına fayda sağlamak ve kullanıcıların güvenini sağlamaktır. Bitcoin Cash gibi kurumsal bir yapı henüz kurulmamış olsa da gelecek için umut vaad ediyor.

Dünyanın yakından tanıdığı ekonomist olan Milton Friedman’ın da kurucuları arasında bulunduğu biliniyor. Vizyon olarak Bitcoin Cash ile aynı fikirde olsa da ağ yapısı olarak çok daha iyisini vaad ediyor. Çok daha yenilikçi bir katman ile yola başlayan eCash coin, Avalanche ağını kullanmayı tercih ediyor. Staking, ağ yükseltmeleri ve daha fazlasını vaad eden eCash (XEC) zincirler arası güvenli Bitcoin yapısını kurmak istiyor.

eCash (XEC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xec coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. ECash coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

eCash (XEC) Coin Kaç TL?

eCash (XEC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.000824
ecash
eCash (XEC)
1h0.33%
24h0.58%
TRY
USD
EUR

eCash (XEC) Coin Yorumları

eCash (XEC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://e.cash/
Github
https://github.com/bitcoin-abc/
Telegram
https://t.me/ecash_official
Discord
https://discord.gg/d5EHW3PgTy
Youtube
https://www.youtube.com/eCashOfficial