Efforce (WOZX) Coin Nereden Alınır?

wozx

Efforce (WOZX)

$ 0.108029 2.75%

Efforce (WOZX) Coin Nedir?

Efforce (WOZX) piyasada sunulan kripto para çeşitlerinden birisidir ve platformunda çalışmaktadır. Ayrıntılı bir ifade ile ethereum bünyesindeki blok zincirinde verilmekte olan bir jeton olan Efforce; şirketlerdeki kripto para birimi kullanımı ile kitle fonlaması yapılmasını olanaklı kılar ve farklı endüstrilerin enerji verimliliği uygulamasını artırmayı amaçlar. Katılımcılar tarafından bu girişimlerin finanse edilmesi ve bu uygulama karşılığında da şirkete ait enerji tasarrufunun bir kısmını alması söz konusu olur.

Kitle fonlaması yapılan şirketler ve katkıda bulunanlar arasında oluşturulan anlaşmalar gereği Ethereum platformunda blok zincirinde akıllı sözleşmeler kullanmakta olan Efforce aracılığıyla uygulamalar sürdürülür. Efforce’nin çalışma mantığı açısından Kyoto Protokolü önem arz eden içeriklerden birisidir.

Efforce (WOZX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Wozx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Efforce coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Efforce (WOZX) Coin Kaç TL?

Efforce (WOZX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.77
wozx
Efforce (WOZX)
1h3.68%
24h2.75%
TRY
USD
EUR

Efforce (WOZX) Coin Yorumları

Efforce (WOZX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.efforce.io/
Whitepaper
https://efforce.io/WP_ENG_V1.pdf
Medium
https://efforce.medium.com/
Telegram
https://t.me/EFFORCE_ICO