Egoras (EGR) Coin Nereden Alınır?

Egoras (EGR) Coin Nedir?

Egoras protokolü, yüksek faiz oranları, bankalara bağımlılık ve borç gibi mikro finans şirketlerinin karşılaştığı zorlukları ele almaya çalışan blok zinciri projesidir. Protokol, kredi vermek için yeterli nakit ve likiditeye sahip olmasını sağlamak amacıyla zincir üstü bir hazine mekanizması kullanır ve bireyler bu fonları yönetir.

Son olarak, Egoras protokolü, mikro finans endüstrisinde aşırı borçlulukla mücadele etmek için teminat kredisi sunmaktadır. Küçük şirket varlıkları, teminat olarak hizmet eden karşılıksız token’lara dönüştürür ve borçlunun krediyi ödememesi durumunda bu varlıklar tasfiye eder.

Egoras (EGR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Egr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Egoras coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Egoras (EGR) Coin Kaç TL?

Egoras (EGR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

Egoras (EGR) Coin Yorumları

Egoras (EGR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://egoras.com/
Documentation
https://egoras.com/documentation
Telegram
https://t.me/egorasmarket
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCHfi5EwXig46xp5Dx8hVBHQ