Electroneum (ETN) Coin Nereden Alınır?

electroneum

Electroneum (ETN)

$ 0.003367 3.63%

Electroneum (ETN) Coin Nedir?

Electroneum baştan sona bir ödeme projesidir, ancak özellikle dünyanın gelişmekte olan birçok yerinde tartışmasız bir şekilde ödeme aracı olan mobil tabanlı ödemeleri etkinleştirmeye odaklanmaktadır. Banka hesabı olmayan birçok kişi finansal hizmetler için belgelere sahip olmasa da, neredeyse hepsinin bir akıllı telefonu var ve bu mobil cüzdanları finansal hizmetlerini yürütmek için bu uygulamaların izin verdiği ölçüde kullanıyor. Kısaca ETN, ekmek almaktan cep telefonu yüklemelerine kadar günlük ürünleri satın almak için kullanılabilecek bir değer deposudur.

Electroneum (ETN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Etn coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Electroneum coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Electroneum (ETN) Coin Kaç TL?

Electroneum (ETN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.053804
electroneum
Electroneum (ETN)
1h0.43%
24h3.63%
TRY
USD
EUR

Electroneum (ETN) Coin Yorumları

Electroneum (ETN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://electroneum.com/
Whitepaper
https://electroneum.com/overview-white-paper.pdf
Github
https://github.com/electroneum
Telegram
https://t.me/joinchat/DxoSakHOdk5mqsE-LelfVg
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCEQvcgq9-mtqdYEM3B9y_-g