Ellipsis (EPS) Coin Nereden Alınır?

ellipsis

Ellipsis [OLD] (EPS)

$ 0.155896 0.38%

Ellipsis (EPS) Coin Nedir?

Ellipsis Finance resmi olarak Mart 2021’de Curve Finance‘in çatalından meydana gelmiş blok zinciri projesidir. Ellipsis ekibi, Curve Finance ekibinden destek alacak ve Curve Finance’in temel değerlerini taahhüt edecektir. Temel değerler; güvenilmez ve merkezi olmayan bir mimari, sıfır para yatırma veya çekme ücreti, likiditede kilitlenme yok ve son derece verimli istikrarlı madeni para borsaları olarak nitelendirilmektedir.

Ellipsis, Binance Smart Chain ağının üzerine kurulmuş düşük sapma ve düşük komisyon ücretleri ile stabilcoin’lerin takasına izin veren merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Ellipsis, ve CRV sahiplerine, 1 yıl boyunca haftalık olarak airdrop olarak verilen token arzının yüzde 25’ini dağıtılacaktır.

Kullanıcılar, LP token’ları yatırdıklarında ödül olarak EPS alırlar. Ödüllü EPS, kullanıcıların platformun işlem ücretleri üzerinde hak talebinde bulunmalarına olanak tanır ve 3 ay boyunca kazanılır. Alternatif olarak, kullanıcılar EPS’lerini kilitleme süreleri sona ermeden önce ancak yüzde 50 erken çıkış cezasıyla talep edebilirler.

Kullanıcılar EPS jetonlarını stake ederek ödüller kazanabilirler. Stake yapanlar, işlem ücretlerinin yanı sıra, stake havuzundan erken çıkan EPS yatırımcılarından EPS ceza geliri alır. Stake havuzunda zorunlu kilitleme yoktur. Kullanıcılar, ücret dağıtım sözleşmesi kapsamında bir EPS bakiyesine sahip olduklarında, protokol tarafından oluşturulan işlem ücretlerinin bir kısmını almaya başlayacaklardır. Alım satım ücretleri, likidite sağlayıcıları ve EPS staker’ları arasında eşit olarak (50/50) bölünür.

Ellipsis (EPS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Eps coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ellipsis coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ellipsis (EPS) Coin Kaç TL?

Ellipsis (EPS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.55
ellipsis
Ellipsis [OLD] (EPS)
1h3.62%
24h0.38%
TRY
USD
EUR

Ellipsis (EPS) Coin Yorumları

Ellipsis (EPS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://ellipsis.finance/
Github
https://github.com/ellipsis-finance
Medium
https://ellipsisfinance.medium.com/
Documentation
https://docs.ellipsis.finance/
Telegram
https://t.me/ellipsisfinance