Elrond (EGLD) Coin Nereden Alınır?

elrond-erd-2

Elrond (EGLD)

$ 67.93 14.95%

Elrond (EGLD) Coin Nedir?

Elrond, aşağıdaki iki temel özelliği sayesinde ölçeklenebilirliği, verimliliği, güvenliği ve birlikte çalışabilirliği sağlamaya odaklanmış yüksek verimli bir genel blok zinciridir;

  1. Uyarlanabilir Durum Paylaşımı
  2. Güvenli Alım Kanıtı (“SPoS”) konsensüs mekanizması

Elrond’un akıllı sözleşmeler ve DApp’ler için oluşturulmuş blok zinciri protokolü, düşük blok süreleri (5 saniye), ihmal edilebilir işlem ücretleri ve saniyeler içinde çapraz parça işlemleri sayesinde saniyede 10 binden fazla işlem gerçekleştirebilir.

Uyarlanabilir Durum Parçalaması, sınırsız ölçeklenebilirlik için parça birleştirme ve bölme yoluyla çalışır. İşlemler ve ağı içeren tamamen parçalanmış bir mimari kullanır. Bu mimarinin, parçalar arasında dolaşan doğrulayıcılar nedeniyle kötü niyetli saldırılara karşı oldukça dayanıklı olduğu kabul edilir.

Elrond, akıllı sözleşme telif ücretlerine sahiptir ve ücretlerin %30’u akıllı sözleşme yazarına yeniden tahsis edilebilir. EGLD Coin, Elrond’un yerel kripto para birimidir. İşlem ücretlerini, ağda DApp’leri dağıtma maliyetini ve ağa yapılan çeşitli katkıların ödüllerini ödemek için kullanılır.

Elrond (EGLD) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Egld coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Elrond coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Elrond (EGLD) Coin Kaç TL?

Elrond (EGLD) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1,109.97
elrond-erd-2
Elrond (EGLD)
1h0.74%
24h14.95%
TRY
USD
EUR

Elrond (EGLD) Coin Yorumları

Elrond (EGLD) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://elrond.com/
Whitepaper
https://elrond.com/assets/files/elrond-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/ElrondNetwork
Documentation
https://docs.elrond.com/
Community
https://linktr.ee/elrond
Telegram
https://t.me/ElrondNetwork
Discord
https://t.me/ElrondNetwork_tu?ltclid=
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCRLKQHcjuWW_-JOZ-DqQTXw