Energy Web Token (EWT) Coin Nereden Alınır?

energy-web-token

Energy Web Token (EWT)

$ 2.98 6.70%

Energy Web Token (EWT) Coin Nedir?

Energy Web Token (EWT), enerji sektörü için daha fazla uygulama geliştirmeyi desteklemek ve geliştirmek için tasarlanmış Yetki Kanıtı (Proof of Authority – PoA) konsensüs mekanizmasını kullanan blok zinciri tabanlı bir sanal makine olan Energy Web Chain’in arkasındaki yerel kripto para birimidir.

Energy Web Chain, kamu hizmetleri, şebeke sağlayıcıları ve yeni başlayanlar dahil olmak üzere toplamda 15 ülkeden 25’in üzerinde doğrulayıcı düğümü tarafından çalıştırılmakta ve yönetilmektedir. Yerel token’ına ek olarak, EW Zinciri tüm ERC standartlarını destekler.

Energy Web Chain, Haziran 2019’da blok zincirinin enerji sektöründeki potansiyelini ortaya çıkaran, kar amacı gütmeyen küresel bir kuruluş olan Energy Web Foundation ve yukarı akışlı enerji şirketleri, kamu hizmetleri, şebeke sağlayıcılar, yazılım geliştiricileri ve teknoloji satıcılarını içeren küresel üye konsorsiyumu tarafından başlatılmıştır.

EW Merkezi Olmayan İşletim Sistemi (EW-DOS), EW Zincirine ve kullanıma hazır Yazılım Geliştirme Kitlerine (SDK’ler) genel erişim sağlar, biniş yapmayı kolaylaştırır ve engelleri azaltır. EW-DOS, piyasa ve mevzuattan bağımsızdır.

EWT satın almak için başlıca sebeplerden birisi, işletmelere tamamen özelleştirilmiş merkezi olmayan uygulamalar oluşturma fırsatı sunmasıdır.

Energy Web Token (EWT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ewt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Energy web token nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Energy Web Token (EWT) Coin Kaç TL?

Energy Web Token (EWT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

46.13
energy-web-token
Energy Web Token (EWT)
1h0.27%
24h6.7%
TRY
USD
EUR

Energy Web Token (EWT) Coin Yorumları

Energy Web Token (EWT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.energyweb.org/
Whitepaper
https://energyweb.org/reports/the-energy-web-chain/
Github
https://github.com/energywebfoundation
Medium
https://medium.com/energy-web-insights
Telegram
https://t.me/energyweb
Discord
https://discord.com/invite/psraNwqGqp
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC3y_C3oZnzVO3KF_yn6m45w