Enjin Coin (ENJ) Nereden Alınır?

enjincoin

Enjin Coin (ENJ)

$ 0.713766 6.57%

Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Enjin’in asıl amacı, kullanıcıların web siteleri ve klanlar oluşturabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve sanal eşya mağazalarına ev sahipliği yapabilecekleri bir sosyal oyun platformu olan Enjin Network‘tür.

Enjin, oyun geliştiricilerinin Ethereum blok zincirindeki oyun içerisinde kullanılan öğeleri tokenlaştırmasına imkan verir. Enjin Platformunu kullanarak yayınlanan dijital ürünlere destek vermek amacıyla bir ERC-20 tokenı olan Enj Coin’i kullanır. Bu, öğelerin gerçek parayla (Fiat Money) satın alınabileceği ve satılabileceği anlamına gelmektedir.

Enjin, açık kaynaklı ERC-1155 token standardını oluşturdu. Bu da oyun editörlerinin para birimi, emlak, dijital sanat ve oyun öğeleri gibi çeşitli varlık türlerini blok zinciri uygulamalarında kullanılabilen tokenlara dönüştürmesini sağlar.

Enjin, zincir üstü uygulamalar için açık kaynak token standardıyla bütünleşen ve benzersiz bir blok zinciri gezgini ( EnjinX ) içeren eksiksiz bir ekosistem oluşturmuştur. Enjin, profesyonel kullanıcılar için çeşitli çözümlerle blockchain dışı katılımcıları kendi bünyesinde benimseme çalışmalarına devam etmektedir.

Değiştirilemez varlıklar (NFT) (ERC-1155 token’ları) Enjin Coin ile desteklenebilir. Mülkiyet sertifikasyonu, Enjin ekosistemi ile uyumluluk ve gerçek dünya değeri (ENJ token’ları borsalarında işlem gördüğü için) Enjin’in kullanım alanlarıdır. Birçok NFT‘nin ENJ token’ları tarafından desteklenmesi nedeniyle, benimsenmesi, Enjin Coin’in etkin arzında azalmalara yol açmaktadır.

Enjin Coin (ENJ) Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Enjin coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Enj coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Enjin Coin (ENJ) Kaç TL?

Enjin Coin (ENJ) fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

11.41
enjincoin
Enjin Coin (ENJ)
1h1.25%
24h6.57%
TRY
USD
EUR

Enjin Coin (ENJ) Yorumları

Enjin Coin (ENJ) yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://enjin.io/
Whitepaper
https://cdn.enjin.io/downloads/whitepapers/enjin-coin/en.pdf
Github
https://github.com/enjin
Medium
https://medium.com/@enjin
Documentation
https://enjin.io/docs
Telegram
https://enj.in/telegram
Discord
http://enj.in/discord
Youtube
https://www.youtube.com/enjintv