Enzyme (MLN) Coin Nereden Alınır?

melon

Enzyme (MLN)

$ 29.69 0.46%

Enzyme (MLN) Coin Nedir?

Enzyme Finance, daha önce Melon Protocol olarak adlandırılan, kullanıcıların özel kripto varlık yönetimi araçları oluşturmasına, yönetmesine ve bunlara yatırım yapmasına olanak tanıyan ERC-20 tabanlı bir blok zinciri finans protokolüdür.

Enzyme, tarihsel olarak profesyonel finansal danışmanların ve firmaların alanı olan geleneksel varlık yönetimini merkezden uzaklaştırmayı yani merkeziyetsiz hale getirmeyi amaçlar. Buradaki fikir, MLN varlık yönetimi için giriş engellerini azaltarak daha fazla küresel tüketiciye erişim sağlayabilmesidir.

Kısacası, yönetilen fonlar genellikle minimum bir yatırım tutarı ve yönetim ücreti gerektirir. Bu, bu varlık araçlarını ortalama tüketicinin erişiminden uzak tutabilir. Ulaşılamayan bir başka yer de, günümüzde önemli miktarda sermaye ve yasal tavsiye gerektiren varlık yönetimi fonları yaratma yeteneğidir. Bir fon için belgelerin dosyalanması bile yıllar alabilir.

Enzyme, alternatif bir sistem yaratmayı hedeflemektedir. Kullanıcılar, protokolün web portalını kullanarak diğer kullanıcılar tarafından başlatılan fonlara ve portföylere yatırım yapabilmektedir. Ve diğer kullanıcılar yarattıklarına yatırım yapabilir. MLN, Enzyme Protocol’ünde çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır.

Enzyme Finance, 2016 yılında, eski adıyla Melon Protocol, Goldman Sachs’ın eski başkan yardımcısı Mona El Isa ve matematikçi Rito Trinkler tarafından kurulan özel bir şirket olan Melonport tarafından kurulmuştur.

Enzyme (MLN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes MLN coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Enzyme coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Enzyme (MLN) Coin Kaç TL?

Enzyme (MLN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

473.48
melon
Enzyme (MLN)
1h0.23%
24h0.46%
TRY
USD
EUR

Enzyme (MLN) Coin Yorumları

Enzyme (MLN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://enzyme.finance/
Github
https://github.com/enzymefinance
Medium
https://medium.com/enzymefinance
Documentation
https://docs.enzyme.finance/
Telegram
https://t.me/enzymefinance
Discord
https://discord.enzyme.finance/
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCJPutAAPqqY13yaY8K94vcA