EOS (EOS) Coin Nereden Alınır?

eos

EOS (EOS)

$ 1.34 2.91%

EOS (EOS) Coin Nedir?

2017 yılında özel bir şirket tarafından kurulan EOS, endüstriyel ölçekte uygulamaları içirişinde barındıran ve merkezi olmayan bir işletim sistemi olmayı hedefleyen kripto para birimidir. Aynı zamanda EOS içeriğinde akıllı sözleşmeler depolama çözümleri ve DApps uygulamaları bulunmaktadır. EOS geliştiricileri paralel işlemleri birden çok işlemci arasında uygulamayı hedeflemektedir.

EOS’un konsensus mekanizması olarak kullandığı proof-of-stake, paralel yürütme ve asenkron iletişim metodolojisi yüksek oranda ölçeklenebilir olmasını sağlıyor. EOS’un blok zincirindeki odak nokta ve en büyük avantajlarından biri Ethereum platformundan daha hızlı daha güvenilirlik olmasıdır. Merkezi olmayan platformlardan biri olan EOS coin ile işlemler veya hizmetler herhangi bir maliyet söz konusu olmadan ücretsiz bir şekilde yapılır.

EOS (EOS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes EOS coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. EOS coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

EOS (EOS) Coin Kaç TL?

EOS (EOS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

21.31
eos
EOS (EOS)
1h0.61%
24h2.91%
TRY
USD
EUR

EOS (EOS) Coin Yorumları

EOS (EOS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://eos.io/
Whitepaper
https://github.com/EOSIO/Documentation/blob/master/TechnicalWhitePaper.md
Github
https://github.com/EOSIO
Documentation
https://developers.eos.io/
Telegram
https://t.me/EOSproject
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCbc7vIgwb-sPSckU0FbWmRg