Ergo (ERG) Coin Nereden Alınır?

ergo

Ergo (ERG)

$ 2.45 2.40%

Ergo (ERG) Coin Nedir?

Ergo, blok zinciri teknolojisini geliştirmeyi ve ilerletmeyi amaçlayan bir İş Kanıtı (PoW) blok zinciri projesidir. Ekip, blok zinciri teknolojisi üzerine finansal sözleşmeler için bir bakış açısı geliştirerek farklı bir ara yüz sunmayı hedeflemektedir. ErgoScript, Platformunun teknolojik altyapısıdır ve blok zincirinde sözleşmeler geliştirmek için kullanılan bir yazılımdır.

ErgoScript, bu ekosistemdeki geliştiricilere yazılım ve uygulama geliştirme (DApp) için daha fazla işlevsellik ve yön sağlayan bir yazılımdır. ErgoScript teknolojisi, bir dijital para biriminin ve onun arkasındaki teknolojinin hangi koşullar altında kullanıma sunulacağının bir göstergesi olabilir.

Ergo blok zincirinin kripto para birimi olan ERG coin, tamamen yeni DeFi işlevselliği ile verimli ve güvenli finansal sözleşmeler için bir platform oluşturmak üzere tasarlanmış UTXO tabanlı bir blok zinciri protokolüdür. Ergo blok zinciri, fikir birliği (konsensüs) mekanizması için iyi bilinen bir İş Kanıtı (PoW) algoritması kullanır. Sıfır bilgi kanıtı, döngü imzası ve akıllı sözleşmeler kullanarak özelleştirilebilir blok boyutu gibi bir dizi gelişmiş özellik kullanır. Ergo’nun kurucusu, Cardano’nun da kurucusu olan Charles Hoskinson‘dur.

Ergo (ERG) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Erg coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ergo coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ergo (ERG) Coin Kaç TL?

Ergo (ERG) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

38.13
ergo
Ergo (ERG)
1h2.21%
24h2.4%
TRY
USD
EUR

Ergo (ERG) Coin Yorumları

Ergo (ERG) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://ergoplatform.org/en/
Whitepaper
https://ergoplatform.org/docs/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/ergoplatform
Medium
https://medium.com/@ergoplatform
Documentation
https://ergoplatform.org/en/documents/
Telegram
https://t.me/ergoplatform
Discord
https://discord.gg/kj7s7nb
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC7cht_rw6ofX3wTirrQG8kw