Everipedia (IQ) Coin Nereden Alınır?

everipedia

Everipedia (IQ)

$ 0.005826 0.98%

Everipedia (IQ) Coin Nedir?

Everipedia (IQ), merkeziyetsiz bilgi platformu olarak kullanılır. Dijital dünyanın Wikipedia’sı olarak anılan Everipedia tamamı ile Wikipedia’dan esinlenen özel bir projedir. Klon olmasa da kendi içinde güçlü bir yapıya sahip olan Everipedia, para piyasalarında sentetik bir yapıya sahiptir.

Everipedia, ilk defa 2014 yılında bir Wikipedia benzeri proje olarak başladı. 2018 yılından sonra da kripto para varlığı olarak piyasaya sunuldu. Everipedia (IQ) bugün pek çok değerli kripto para borsasında listeleniyor ve işlem görüyor. Galaxt Digital tarafından fonlanan ve yıllık 30 milyon dolar destek likiditesi alan IQ Coin, kripto dünyası için herhangi bir proje geliştirmiyor.

Everipedia (IQ) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Iq coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Everipedia coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Everipedia (IQ) Coin Kaç TL?

Everipedia (IQ) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.095196
everipedia
Everipedia (IQ)
1h1%
24h0.98%
TRY
USD
EUR

Everipedia (IQ) Coin Yorumları

Everipedia (IQ) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://everipedia.org/
Medium
https://medium.com/@Everipedia
Documentation
https://everipedia.org/wiki/lang_en/everipedia
Telegram
https://t.me/everipedia