Fei Protocol (FEI) Coin Nereden Alınır?

fei-usd

Fei USD (FEI)

$ 0.999332 0.02%

Fei Protocol (FEI) Coin Nedir?

Fei protokolü, Fei Labs Inc. tarafından geliştirilen tamamen merkezi olmayan bir stabilcoin projesidir. Proje, çeşitli yenilikler uygulayarak stabilcoin kavramını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Uniswap likidite havuzunu ve yerel sabit parası olan FEI’yi ABD dolarının döviz kuruna yakın tutmak için Protokol Kontrollü Değer (PCV) adı verilen bir istikrar mekanizmasının yanı sıra çok sayıda başka mekanizma kullanır. Ayrıca TRIBE adlı yerel bir yönetişim token’ına sahiptir.

FEI, Fei protokolüne özgü bir ERC20 token’ıdır. (Teoride) diğer projelerden daha verimli ve daha adil bir sermaye dağılımını sürdürmek için çeşitli mekanizmalar kullanan merkezi olmayan bir stabilcoin’dir. Fei protokolünün amacı, FEI/ETH’nin ETH/USD çiftine yakın bir şekilde alınıp satılabileceği bir likit piyasa oluşturmaktır.

Diğer birçok token’ın aksine, FEI’nin arzı esasen sınırsızdır. Bonding eğrileri ve ticaret teşvikleri yoluyla token salınımını kontrol eden nakavt ve brülör sözleşmeleri tarafından yönetilir. Proje, ETH ile ifade edilen yalnızca bir bağlanma eğrisi ile başlayacak olsa da, zaman geçtikçe diğer eğrilerin oluşturulmasına izin verecektir.

FEI sahiplerinin kripto balinaları hakkında endişelenmelerine gerek yoktur çünkü protokolün kendisi likiditenin ana sahibidir. FEI getiri eğrisi tarafından finanse edilir ve Uniswap’ta ETH/FEI paritesinde işlem görür.

Fei Protocol (FEI) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Fei coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Fei Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Fei Protocol (FEI) Coin Kaç TL?

Fei Protocol (FEI) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

Fei Protocol (FEI) Coin Yorumları

Fei Protocol (FEI) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://fei.money/
Whitepaper
https://fei.money/static/media/whitepaper.7d5e2986.pdf
Github
https://github.com/fei-protocol/fei-protocol-core
Medium
https://medium.com/fei-protocol
Documentation
https://docs.fei.money/
Telegram
https://t.me/feiprotocol
Discord
https://discord.com/invite/2prhYdQ5jP