Fetch.ai (FET) Coin Nereden Alınır?

fetch-ai

Fetch.ai (FET)

$ 0.149336 5.85%

Fetch.ai (FET) Coin Nedir?

Fetch.ai‘nin çözümleri insanlar, kuruluşlar ve IoT için tasarlanmıştır. Proje, çeşitli özerk ekonomik birimler için merkezi olmayan bir arama ve değer değişim platformu olarak hizmet veren Açık Ekonomik Çerçeveyi (OEF) hayata geçirdi.

Bu, saniyede 30.000’den fazla işlemi destekleyebildiği iddia edilen ve yeni nesil bağlı cihazların taleplerini karşılaması amaçlanan bir akıllı dizüstü bilgisayar tarafından desteklenmektedir. Fetch.ai’nin kalbinde dijital zeka vardır. Bu, eyleme geçirilebilir tahminler sağlamayı, anında güven içgörüleri sağlamayı, güçlü işbirliği modellerinin oluşturulmasını sağlamayı ve verimlilikleri ve süreçleri düzenlemeyi amaçlar.

Platformun yerel para birimi olan Fetch.ai coin (FET), yapılan açıklamalara göre üç ana amaç için kullanılıyor; Aracı oluşturma ve ağa bağlanma, temsilcilerin eğitimi, oracles ve güven hizmetleri.

Fetch.AI, uygun fiyatlı bir internet oluşturmak için makine öğrenimi (“ML”), yapay zeka (“AI”), çok aracılı sistemler ve merkezi olmayan defter teknolojisini birleştirir. Donanım, hizmetler, insanlar ve altyapı, etkili promosyonlar ve tahminler yoluyla faydalı işler yapabilir. Fetch.ai’nin amacı, şu anda büyük manuel müdahale gerektiren sınırsız sayıdaki piyasayı otomatikleştirmektir.

Fetch.ai (FET) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Fet coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Fetch.ai coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Fetch.ai (FET) Coin Kaç TL?

Fetch.ai (FET) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.41
fetch-ai
Fetch.ai (FET)
1h0.96%
24h5.85%
TRY
USD
EUR

Fetch.ai (FET) Coin Yorumları

Fetch.ai (FET) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://fetch.ai/
Medium
https://medium.com/fetch-ai
Telegram
https://t.me/fetch_ai