FIO Protocol (FIO) Coin Nereden Alınır?

fio-protocol

FIO Protocol (FIO)

$ 0.054024 5.61%

FIO Protocol (FIO) Coin Nedir?

FIO Protocol, kripto para göndermenin ve almanın daha iyi bir yolunu sağlamayı amaçlayarak oluşturulmuş merkezi olmayan bir blok zinciri protokolüdür. FIO token, projenin blok zinciri altyapısının yerel kripto para birimidir. FIO, zincir üstündeki işlem gazı ücretleri için ve yönetişim oylaması için kullanılır.

FIO zinciri, Delegated Proof-of-Stake (DPoS) konsensüs mekanizması kullanan, FIO Protokolünün yüksek veri yazma ihtiyaçlarını yönetmek için tasarlanmış blok zinciridir. Blok Üreticileri (BP), blok ödülü kazanmadığı için herhangi bir token arzı enflasyonuna maruz kalmaz. Bunun yerine, BP’ler yalnızca işlem ücretlerinden ödül alır.

FIO Protocol (FIO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Fio coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Fio Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

FIO Protocol (FIO) Coin Kaç TL?

FIO Protocol (FIO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.861537
fio-protocol
FIO Protocol (FIO)
1h0.44%
24h5.61%
TRY
USD
EUR

FIO Protocol (FIO) Coin Yorumları

FIO Protocol (FIO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://fioprotocol.io
Github
https://github.com/fioprotocol
Medium
https://medium.com/fio-blog
Documentation
https://developers.fioprotocol.io/docs/
Telegram
https://t.me/joinFIO
Discord
https://discord.com/invite/pHBmJCc
Youtube
https://www.youtube.com/c/fioprotocol