Flamingo (FLM) Coin Nereden Alınır?

Flamingo (FLM) Coin Nedir?

Flamingo, birlikte çalışabilir ve NEO blok zinciri tarafından desteklenen tam yığın bir DeFi protokolüdür. Ağdaki işlemler, platformun sorunsuz çalışmasını sağlamak için farklı bileşenlere ayrılmıştır. Şu anda sistem, NEO varlıkları için NeoLine cüzdanını, Ethereum (ETH) sahipleri için Metamask cüzdanını ve ONT token sahipleri için Cyano eklenti cüzdanını kullanarak erişimi desteklemektedir.

Swap modülü, otomatik zincir üstü pazar yapımını yönetir. Modül, likidite sağlamak için ana blok zincirindeki sarılmış token’larla etkileşime girer. Likidite Sağlayıcılar (LP), NEO’nun standardı NEP-5 ile token’lar sağlayarak bir havuzda birleşir.

Wrapper (Sarıcı) modül, Flamingo, bu bileşeni blok zinciri varlıklarının zincirler arası etkileşimini güçlendirmek için kullanır. Wrapper, Bitcoin, Ethereum, NEO ve Ontology ile çalışır; burada bu platformlardan gelen tokenler, NEP-5 token’larına dönüştürülerek ‘sarılabilir’ ve NEO ağında kullanılabilir.

Vault modülü, varlıkların yönetimi, madenciliği ve stake edilmesi için bir arayüz sağlar. Ayrıca, teminatlandırılmış stablecoin’lerin ihracını da yönetir. Kasa stakerları, platformun yerel coin’i FLM şeklinde ödüller kazanır.

Perp modülü, kalıcı kelimesinden türetilmiştir ve kalıcı sözleşmeler düşünülerek tasarlanmıştır. Bir dizi varlıkla ilgilenen sürekli bir sözleşme değişimini güçlendirmek için otomatik piyasa yapımını kullanır. Borsa, hem uzun hem de kısa pozisyonlar için 10X’e kadar kaldıraç oranına sahiptir.

Merkezi olmayan dünyada, yönetim de dahil olmak üzere her şey dağıtılmalıdır. Flamingo, platformun işletilmesine optimum topluluk katılımını sağlamak için DAO’yu kullanır. DAO kapsamına giren konular arasında belirteç ekonomisi, işlevsellik değişiklikleri ve parametre yapılandırması bulunur. Genel olarak DAO, Wrapper, Swap, Perp ve Vault modüllerinde olan şeylerde söz sahibidir.

Flamingo (FLM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Flm coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Flamingo coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Flamingo (FLM) Coin Kaç TL?

Flamingo (FLM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

478.23
avalanche-2
Avalanche (AVAX)
1h1.3%
24h6.64%
TRY
USD
EUR

Flamingo (FLM) Coin Yorumları

Flamingo (FLM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://flamingo.finance/
Whitepaper
https://docs.flamingo.finance/litepaper
Github
https://github.com/flamingo-finance
Medium
https://medium.com/flamingo-finance/
Documentation
https://docs.flamingo.finance/
Discord
https://discord.gg/xGp9gbM