Flow (FLOW) Coin Nereden Alınır?

flow

Flow (FLOW)

$ 3.02 5.60%

Flow (FLOW) Coin Nedir?

Flow coin, yeni nesil oyunlar ve uygulamalarda kullanılan dijital varlıklar için temel olarak tasarlanmış hızlı, merkeziyetsiz ve geliştirici dostu bir blok zinciridir. Benzersiz, çok rollü bir mimariye dayanır ve geliştirici dostudur. ACID uyumlu bir ortamı korurken hız ve verimde büyük iyileştirmeler sağlayan, parçalanmadan ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır.

Flow, geliştiricilerin gelişen kripto ve kripto özellikli işletmeler kurmalarını sağlar. Akış uygulamaları, tüketicileri kendi verilerini kontrol altında tutabilir. Dünyanın herhangi bir yerinden erişilebilen açık pazarlarda işlem gören yeni dijital varlık türleri oluşturmak ve onları değerli kılmaya yardımcı olan kullanıcılara ait açık ekonomiler oluşturmak için yaratılmış bir projedir.

Flow’daki akıllı sözleşmeler, basketbol hayranlarından, kritik gereksinimleri olan işletmelere kadar milyarlarca kişiye hizmet veren uygulamalara güç sağlamak için Lego blokları gibi monte edilebilir. Flow coin, Flow ağının yerel kripto para birimidir. Ayrıca, kapsayıcı ve sınırsız olan dijital ekonominin temel taşıdır.

FLOW; doğrulayıcılar (validators), geliştiriciler (developers) ve kullanıcılar (users) tarafından FLOW ağına katılmak ve ödüller kazanmak için kullanılır. Ayrıca komisyon ücretleri için ve gelecekteki blok yönetimine katılmak için kullanılır.

Flow, en iyi eğlence markalarından, geliştirme stüdyolarından ve girişim destekli oluşumlardan oluşan zengin bir ekosisteme sahiptir. FLOW’un ekosistem ortakları Warner Müzik, Ubisoft, NBA ve UFC gibi küresel IP markalar; Animoca Brands, Sumo Digital ve nWay dahil olmak üzere önde gelen oyun geliştiricileri; ve Circle ve Binance gibi kripto liderleri ve yanı sıra çok sayıda Opensea gibi kayda değer projeler, vardır.

Flow (FLOW) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Flow coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Flow coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Flow (FLOW) Coin Kaç TL?

Flow (FLOW) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

46.75
flow
Flow (FLOW)
1h2.75%
24h5.6%
TRY
USD
EUR

Flow (FLOW) Coin Yorumları

Flow (FLOW) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.onflow.org/
Whitepaper
https://www.onflow.org/technical-paper
Github
https://github.com/onflow
Documentation
https://docs.onflow.org/
Telegram
https://t.me/flow_blockchain/99
Discord
https://www.onflow.org/discord
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCs9r5lqmYQsKCpLB9jKwocg