Frax Share (FXS) Coin Nereden Alınır?

frax-share

Frax Share (FXS)

$ 6.79 0.32%

Frax Share (FXS) Coin Nedir?

Kısmen teminatlandırılmış, kısmen algoritmik olarak stabilize edilmiş stabilcoin olan FRAX, dünyanın ilk kesirli-algoritmik stabilcoin’idir. Frax protokolü ideolojik olarak saf, son derece kararlı ve iki token’lı bir sistemden oluşan yüksek düzeyde ölçeklenebilir zincir üstü kripto paradır.

Frax açık kaynak kodludur, izinsizdir ve tamamen blok zincirine dayanmaktadır. Ethereum ve diğer zincirlerde uygulanmaktadır. Frax stabilcoin iken, FXS değişken bir kripto para birimidir.

Frax Protokolünde iki kripto para birimi vardır. FRAX, 1 dolar civarında sıkı bir bandı hedefleyen bir stabilcoin’dir. Frax Shares (FXS), ücretler, fazla teminat değeri ve sinyoraj farkı sağlayan bir yönetişim token’ıdır.

Frax Share (FXS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Fxs coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Frax Share coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Frax Share (FXS) Coin Kaç TL?

Frax Share (FXS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

110.95
frax-share
Frax Share (FXS)
1h0.45%
24h0.32%
TRY
USD
EUR

Frax Share (FXS) Coin Yorumları

Frax Share (FXS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://frax.finance/
Whitepaper
https://docs.frax.finance/overview
Github
https://github.com/FraxFinance/frax-solidity
Medium
https://fraxfinancecommunity.medium.com/
Documentation
https://docs.frax.finance/overview
Telegram
https://t.me/fraxfinance