FTX Token (FTT) Nereden Alınır?

FTX Token (FTT) Nedir?

Bir kripto para likidite sağlayıcısı olan Alameda Research tarafından tasarlanan FTX Coin, kaldıraçlı işlemleri kullanarak kullanıcıları güvence altına almayı ve otomatikleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle, FTX sayesinde güvenlik ve otomatik işlem öğeleri kaldıraçlı ticaret ekosistemine entegre edilmiştir.

FTX, kripto para türevleri borsası, düşük ticaret ücretleri, derin sipariş tablosu, 101x’e kadar kaldıraç imkanı sunan, USDT vadeli işlemleri, dünyanın ilk endeks vadeli işlemleri ve sabit para ödemeleri gibi birçok yenilikçi işleme sahiptir. Ayrıca FTT sahiplerine indirimli ücret uygulanmaktadır.

FTX ürünleri arasında yer alan vadeli işlemler üç ayda bir ve sürekli olarak platformda yer almaktadır. Yapılan açıklamalara göre sıfırdan tasarlanan vadeli işlem motoru, kripto para sektörü için yeni standartlar belirlemektedir.

Ayrıca kaldıraçlı işlemler sayesinde kullanıcılar yüksek kazanç elde edebilirler. Yapılan açıklamalarda kaldıraçlı işlemlerde kullanılan token’ların ERC 20 token’ları olduğu için bu kripto paraların herhangi bir borsada işlem görebileceği belirtiliyor.

FTX Token (FTT) Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ftx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2. Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3. Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ftt coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

FTX Token (FTT) Kaç TL?

FTX Token (FTT) fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

489.78
ftx-token
FTX Token (FTT)
1h0.36%
24h2.91%
TRY
USD
EUR

FTX Token (FTT) Yorumları

FTX Token (FTT) yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://ftx.com/
Github
https://github.com/ftexchange
Documentation
https://help.ftx.com/hc/tr
Telegram
https://t.me/FTX_Official