FUNToken (FUN) Coin Nereden Alınır?

funfair

FUNToken (FUN)

$ 0.009189 1.92%

FUNToken (FUN) Coin Nedir?

FUNToken online kumar ve oyun endüstrisi için özel olarak geliştirilmiş bir varlıktır. FUNToken, Ethereum blok zincirinin niteliklerini son teknoloji bir teknoloji yığını ile birleştirerek FUN’u oyuncular, platformlar ve geliştiriciler için güçlü bir kaynak haline getirir.

FUNToken bir ERC20 coin’idir. Ethereum blok zinciri süreçleri daha hızlı ve kolay hale getirir.

Gelecekte, FUNToken, Ethereum’dan daha performanslı ve daha ucuz bir yan zincir üzerinde bir NewToken başlatmayı planlıyor. Bu coin yalnızca FUN’ın 1:1 köprü mekanizmasıyla kullanılabilir. Kullanıcılar yeni coin’i elde etmek için FUN’larını stake etmek zorunda kalacaklar ve sonuçta talebi artıracak olan alım satım arzını azaltacaklar.

NewToken’da kumarhane, spor bahisleri ve poker de dahil olmak üzere zincir üzerinde eşler arası oyunların sorunsuz ve hızlı çalışma sağlar. FUNToken için stratejik bir yakma programı, FUNToken’ın gelecekte değerini korumasını sağlar.

FUNToken (FUN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Fun coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Fuuntoken coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

FUNToken (FUN) Coin Kaç TL?

FUNToken (FUN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.146838
funfair
FUNToken (FUN)
1h0.06%
24h1.92%
TRY
USD
EUR

FUNToken (FUN) Coin Yorumları

FUNToken (FUN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://funtoken.io/
Telegram
https://t.me/officialFUNToken
Discord
https://discord.com/invite/e7vfgKbEKU