Gala (GALA) Coin Nereden Alınır?

gala

Gala (GALA)

$ 0.072015 3.72%

Gala (GALA) Coin Nedir?

Gala Games, oyunculara öncelik veren bir oyun ortamı yaratmak için blok zincirinin gücünü kullanan yeni bir oyun platformudur. GALA, hem yaratıcılara hem de oyunculara fayda sağlayacak şekilde yeniden tasarlanan oyunları desteklemek için Gala Games ekosistemini güçlendirmek üzere tasarlandığını iddia ediyor. Gala, oyun ve blok zinciri endüstrisinin öncüleri tarafından kurulan yeni bir oyun platformu türüdür ve heyecan verici şeyler vaat etmektedir.

Zynga’nın kurucu ortağı Eric Schiermeyer’in oyun dünyasını yeniden tanımlamaya yardımcı olduğu bir blok zinciri oyunları başlangıcı olan Gala Games’i oynayarak Gala coin kazanabilirsiniz. Gala Games’de, önde gelen oyun tasarımcısı Michael McCarthy’nin de dahil olduğu ekibi, blok zinciri desteğinin eklenmesiyle FarmVille benzeri bir oyun olan Townstar’ı yarattı. Şimdi de Mirandus adında bir fantezi rol yapma oyunu üzerinde çalışıyorlar.

Gala (GALA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Gala coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Gala coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Gala (GALA) Coin Kaç TL?

Gala (GALA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.18
gala
Gala (GALA)
1h2.47%
24h3.72%
TRY
USD
EUR

Gala (GALA) Coin Yorumları

Gala (GALA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://app.gala.games/
Medium
https://gogalagames.medium.com/
Discord
https://discord.com/invite/EHgJJM6SdQ
Youtube
https://www.youtube.com/c/GalaGames