Gas (GAS) Coin Nereden Alınır?

gas

Gas (GAS)

$ 2.42 8.61%

Gas (GAS) Coin Nedir?

GAS, kullanıcıların gelişmekte olan dijital ekonominin bel kemiği olmak isteyen Çin odaklı bir blok zinciri platformu olan NEO‘yu kullanmak için ödediği kripto para birimidir. Ağ kullanımı için ödeme yapmak için gaz olarak ETH kullanan Ethereum gibi benzer ağların aksine, NEO’nun, GAS ve NEO adında iki token sistemi vardır.

NEO, sahiplerine ağ yükseltmeleri gibi şeyleri içerebilecek ağ teklifleri üzerinde oy kullanma hakkı verir. Ayrıca sahiplerine NEO staking yoluyla pasif GAS geliri elde etme hakkı verir. Öte yandan GAS, akıllı sözleşmelerin yürütülmesi gibi ağ kullanımı karşılığında ödeme yapmak için kullanılır.

Gas (GAS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Gas coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Gas coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Gas (GAS) Coin Kaç TL?

Gas (GAS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

37.42
gas
Gas (GAS)
1h1.06%
24h8.61%
TRY
USD
EUR

Gas (GAS) Coin Yorumları

Gas (GAS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://neo.org/
Github
https://github.com/neo-project
Medium
https://medium.com/neo-smart-economy
Documentation
https://docs.neo.org/
Telegram
https://t.me/NEO_EN
Discord
https://discord.gg/rvZFQ5382k