GateToken (GT) Coin Nereden Alınır?

gatechain-token

GateToken (GT)

$ 5.47 2.03%

GateToken (GT) Coin Nedir?

GateChain, kripto para birimleri için dünya çapında bir finansman kuruluşudur. Borsa yerel olarak Hong Kong merkezlidir. Zorlu işlemlerin üstesinden gelmek için tasarlanan GateChain, varlık hırsızlığı, saldırılar ve özel anahtarların kaybolması gibi zorlukları ele alan bir takas mekanizması sunar.

Gate coin, varlıkların güvenliğine adanmış halka açık bir blok zinciridir. GT, GateChain ekosisteminin merkezi olmayan para birimidir. GT coin, GateChain ağında oluşan işlem ücretlerini ödemek için kullanılır. Müşteriler, GateToken aracılığıyla çok çeşitli dijital para birimlerine ve blok zinciri ürünlerine yatırım yapabilir.

Gate Token, Gate.io borsasının benzersiz kripto varlığıdır ve Binance borsasının kendi özel BNB Coin’i (BNB) ile aynı kullanım durumuna sahiptir. Gate Token, Bitcoin (BTC) Blockchain, Binance Coin (BNB) Binance Smart Chain (BSC) blok zincirleri gibi bir blok zincirinde bulunur. Bu blok zinciri aynı zamanda Gate.io’nun kendi blok zinciridir ve GateChain olarak adlandırılır.

GateToken (GT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Gt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Gate coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

GateToken (GT) Coin Kaç TL?

GateToken (GT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

88.27
gatechain-token
GateToken (GT)
1h0.7%
24h2.03%
TRY
USD
EUR

GateToken (GT) Coin Yorumları

GateToken (GT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://gatechain.io/
Github
https://github.com/gatechain
Medium
https://gatechain.medium.com/
Documentation
https://www.gatechain.io/docs/en/