Golem (GLM) Coin Nereden Alınır?

golem

Golem (GLM)

$ 0.247241 1.25%

Golem (GLM) Coin Nedir?

Golem, kullanıcıları bilgi işlem kaynaklarının kripto para birimi karşılığında alınıp satılabileceği bir piyasayı işletmeye teşvik etmek amacıyla oluşturulmuş bir blok zinciri projesidir. Ethereum üzerine inşa edilen en eski projelerden biri olan GLM, diğer görevlerin yanı sıra CGI işleme, yapay zeka ve kripto para madenciliği de dahil olmak üzere her türlü hesaplama için alıcıları ve satıcıları birbirine bağlayabilen bir tür süper bilgisayar olarak tasarlandı.

Golem’in yazılımı, kaynakları olmayan kullanıcıları yedek kaynaklara sahip kullanıcılarla projeler yürütmek için birbirine bağlayarak bu alışverişi kolaylaştırmak için oluşturulmuştur. Golem ağını finanse edenler, çalışmaları karşılığında Golem’in yerel kripto para birimi olan GLM coin alırlar.

Bu şekilde, Golem’in yaratıcıları ağı, günümüzde bilgi işlem işleri arayan kullanıcıları birbirine bağlayan geleneksel bulut bilişim hizmetlerine kullanıcı kontrollü bir alternatif olarak görüyor.

Golem yazılımı, istekleri hesaplar ve ağına erişen farklı tarafları birbirine bağlar. Süreçler, birisinin “görev şablonu” denen şeyi kullanarak hesaplama kaynakları (Golem’in terimleriyle “isteyen” olarak bilinir) için ticari olarak kaynak talep etmesiyle başlar.

Bir görev şablonu, Golem ağının isteği yürütmek için ihtiyaç duyacağı tam hesaplama mantığını içerir ve ihtiyaç duyduğu talimatlar; Çalıştırılacak kaynak kodu, görevin alt görevlere nasıl bölünebileceği ve farklı düğümlere nasıl gönderilebileceği, sonuçların nihai sonuç olarak nasıl doğrulanabileceği şeklinde sıralanabilir.

Golem (GLM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Glm coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Golem coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Golem (GLM) Coin Kaç TL?

Golem (GLM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.04
golem
Golem (GLM)
1h0.15%
24h1.25%
TRY
USD
EUR

Golem (GLM) Coin Yorumları

Golem (GLM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://golem.network/
Whitepaper
https://assets.website-files.com/60005e3965a10f31d245af87/60352707e6dd742743c75764_Golemwhitepaper.pdf
Github
https://github.com/golemfactory/golem
Medium
https://golemproject.medium.com/
Documentation
https://docs.golem.network/
Telegram
https://t.me/GolemProject
Discord
https://chat.golem.network/
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCl3fxgrSML2sL3UYZrynbMg/videos