HARD Protocol (HARD) Coin Nereden Alınır?

HARD Protocol (HARD) Coin Nedir?

HARD, dijital varlıklarınızla daha fazla kazanmanızı sağlayan dünyanın ilk zincirler arası para piyasasıdır. HARD ile artık BTC, BUSD, KAVA, USDX vb. kripto varlıklarla borç verebilir, borç alabilir ve kazanabilirsiniz.

Platform, zincirler arası köprüler, Chainlink oracles, Tendermint konsensüs mekanizmasından güvenlik, DeFi uygulamaları ve hizmetleri için bir temel olarak tasarlanmış diğer altyapı sağlayan birlikte çalışabilir. Kava blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. HARD Protokolünün özü, sahiplerinin platformun devam eden yönetimi ve evriminde söz sahibi olmalarını sağlayan bir yönetişim token’ı olan HARD’dır.

HARD, borç verenler ve ödünç alanlar için bir ödül olarak ve platformdaki KAVA token pay sahipleri için bir ödül olarak platform yönetişimi oylaması için kullanılır.

HARD Protocol (HARD) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Hard coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Hard Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

HARD Protocol (HARD) Coin Kaç TL?

HARD Protocol (HARD) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

HARD Protocol (HARD) Coin Yorumları

HARD Protocol (HARD) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.kava.io/
Github
https://github.com/Kava-Labs
Medium
https://medium.com/kava-labs
Telegram
https://t.me/hard_protocol