Harmony (ONE) Coin Nereden Alınır?

harmony

Harmony (ONE)

$ 0.047917 3.14%

Harmony (ONE) Coin Nedir?

Harmony, merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için hızlı ve güvenli olmayı amaçlayan bir hisse kanıtı (PoS) blok zinciridir. Harmony’nin ana odak noktası, yalnızca ağ düğümlerini değil, aynı zamanda blok zinciri durumlarını parçalara bölerek, makinelerin, işlemlerin ve depolamanın her üç yönünde de doğrusal olarak ölçeklendirerek ölçeklenebilirlik elde etmektir.

Harmony, işletmelerin takas edilebilir tokenlar (enerji kredileri ve sadakat puanları gibi) ve takas edilemez token’lar (oyun koleksiyonları ve gayrimenkul gibi ) pazarları oluşturmasına yardımcı olur.

Harmony’nin parçalaması, güvenli ve rastgele durum parçalaması için doğrulanabilir rastgele işlevlerle yararlanır. One coin, etkili hisse kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması, merkezileşmeyi daha da azaltmak için Pratik Bizans Hata Toleranslı konsensüs mekanizmalarında yenilik yaparken, hisse devrini, ödül birleştirmeyi ve çifte ​​girişi kesmeyi destekler.

ONE, PoS konsensüsüne katılmak ve blok ödülleri ve işlem ücretleri kazanmak için gerekli olan stake için, işlem ücretleri, gaz ve depolama ücretlerini ödemek için ve protokolün zincir içi yönetişim için oylamada kullanılır.

Harmony (ONE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Harmony coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Harmony coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Harmony (ONE) Coin Kaç TL?

Harmony (ONE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.745704
harmony
Harmony (ONE)
1h0.15%
24h3.14%
TRY
USD
EUR

Harmony (ONE) Coin Yorumları

Harmony (ONE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.harmony.one/
Whitepaper
https://harmony.one/whitepaper
Github
https://github.com/topics/basic-attention-token
Medium
https://medium.com/harmony-one
Documentation
https://docs.harmony.one/home/
Telegram
https://t.me/harmony_one
Discord
https://discord.com/invite/rdCmBpe
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCDfuhS7xu69IhK5AJSyiF0g