Harvest Finance (FARM) Coin Nereden Alınır?

harvest-finance

Harvest Finance (FARM)

$ 56.20 0.21%

Harvest Finance (FARM) Coin Nedir?

Harvest Finance (FARM), en gelişmiş DeFi protokollerinden bir tanesidir. Çiftlik sahiplerinin yüksek maden verimliliği kazanabilmesi ve en son tarım teknolojileri ile çiftçinin en iyi kazancı alabilmesi için gerekli optimizelerin sağlanabilmesini amaçlar. Yüksek likidite oranı ile çok daha güçlü stake imkanı veren Harvest Finance coin, insanların çiftçilik ile üretime devam etmesi için gerekli en önemli projelerden bir tanesidir.

Farm coin sahipleri çiftlik sahiplerinin alacağı kararlarda oylama hakkına sahip olabilecek, kazançlardan ek olarak %5 promosyon tahsil edebilecekler. En güçlü DeFi protokolleri arasında gösterilen Harvest Finance (FARM) büyük gelişmeler kat etmektedir.

Harvest Finance (FARM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Farm coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Harvest Finance coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Harvest Finance (FARM) Coin Kaç TL?

Harvest Finance (FARM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1,006.33
harvest-finance
Harvest Finance (FARM)
1h0.42%
24h0.21%
TRY
USD
EUR

Harvest Finance (FARM) Coin Yorumları

Harvest Finance (FARM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://harvest.finance/
Github
https://github.com/harvest-finance
Medium
https://medium.com/harvest-finance
Documentation
https://harvest-finance.gitbook.io/harvest-finance/
Telegram
https://t.me/Breadforthepeople
Discord
https://discord.gg/gzWAG3Wx7Y