Hathor (HTR) Coin Nereden Alınır?

hathor

Hathor (HTR)

$ 0.113064 0.13%

Hathor (HTR) Coin Nedir?

Hathor Network (HTR), dijital varlıklar için ölçeklenebilir ve kullanımı kolay bir blok zinciri modudur. HTR parası, Hathor’un yerel coin’idir. Hathor Network, sıfır işletim ücreti, aynı işlemde birden fazla coin swap ve Ethereum akıllı sözleşmelerine benzer nano sözleşmelerine sahip olan bir blok zinciri protokolüdür. Hathor blok zinciri, İş Kanıtı (POW) konsensüs mekanizması ile çalışır.

Nano Sözleşmeler, Hathor blok zincirinde bulunan Ethereum üzerinde çalışan akıllı sözleşmelere benzer yazılımlardır. Hathor Network, blok zinciri ERC-20 token uyumluluk yazılımı ve merkezi olmayan kripto para birimi borsası (DEX) üzerinde çalışmaktadır.

Hathor Ağı, kolay tokenizasyon, Nano Sözleşmeler ve öngörülebilir işlem maliyetleri gibi özelliklerle hem yönlendirilmiş asiklik grafiği (DAG) hem de blok zinciri veri yapılarını barındıran İş Kanıtı (POW) tabanlı bir defter mimarisine dayanmaktadır.

Hathor blok zinciri mimarisi, büyük hacimli işlemlere izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Hathor ağında bir işlem, kendisinden önce gerçekleşen işlemin onayını da beraberinde taşır. Ne kadar çok işlem olursa, önceki işlemlerin onayı o kadar hızlı olur. Hathor blok zincirinin işlem yoğunluğu ayrıca işlemlerin daha hızlı onaylanmasını sağlar.

Hathor (HTR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Htr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Hathor coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Hathor (HTR) Coin Kaç TL?

Hathor (HTR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.92
hathor
Hathor (HTR)
1h1.2%
24h0.13%
TRY
USD
EUR

Hathor (HTR) Coin Yorumları

Hathor (HTR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://hathor.network/
Github
https://github.com/HathorNetwork
Medium
https://medium.com/hathor-network
Telegram
https://t.me/joinchat/EuErtxILeDefHbdD8pD0dw
Discord
https://discord.com/invite/aWukZZX
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCJ88jdeV8MTP6Y7AQu7stsg