Hedera Hashgraph (HBAR) Coin Nereden Alınır?

hedera-hashgraph

Hedera (HBAR)

$ 0.101947 2.65%

Hedera Hashgraph (HBAR) Coin Nedir?

Hedera Hashgraph, bireysel kullanıcıların ve kurumsalların, güçlü merkeziyetsiz uygulamalar (DApp) oluşturmasına olanak sağlayan halka açık bir blok zinciri ağıdır. Yavaş performans, tıkanıklık ve yüksek ücretler gibi eski nesil blok zinciri tabanlı platformların karşılaştığı bazı sınırlamaları ortadan kaldıran daha adil, daha verimli bir ağ olarak tasarlanmıştır.

Ekibe göre; performans, güvenlik, yönetişim, istikrar ve mevzuata uygunluk olarak beş alanda mevcut blok zincirlere göre önemli iyileştirmeler sunmaktadır. Proje, ağ konsensüsünü sağlamak için CTO Dr. Leemon Baird tarafından icat edilen asenkron Bizans hataya dayanıklı (aBFT) bir algoritma olan Hashgraph‘a dayanıyor.

Saniyede 10.000 işlem (TPS) kapasitesine sahiptir. İşlem ücretleri yaklaşık 0,0001 dolardır. Onaylar blok süresi 3-5 saniye arasındadır. HBAR Coin, ağdaki birden çok hizmetin yanı sıra staking için de kullanılır.

Hedera Hashgraph (HBAR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Hbar coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Hedera Hashgraph coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Hedera Hashgraph (HBAR) Coin Kaç TL?

Hedera Hashgraph (HBAR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.63
hedera-hashgraph
Hedera (HBAR)
1h1.06%
24h2.65%
TRY
USD
EUR

Hedera Hashgraph (HBAR) Coin Yorumları

Hedera Hashgraph (HBAR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.hedera.com/
Whitepaper
https://hedera.com/hh-hbar-coin-economics-paper-060320-v6.pdf
Github
https://github.com/hashgraph
Medium
https://medium.com/hashgraph
Documentation
https://hedera.com/hbar
Telegram
https://t.me/hederahashgraph
Discord
https://hedera.com/discord
Youtube
https://www.youtube.com/hederahashgraph