HEX (HEX) Coin Nereden Alınır?

HEX (HEX) Coin Nedir?

HEX, 2019’un sonunda başlatılan bir kripto para projesidir. Kendi ERC-20 token’ı olan HEX’i kullanır. Bu proje, mevcut fonları stake ederek kullanıcılara faiz ödeyen bir platformdur.

HEX, gelecekteki bloke teklifinin bir grafiğine sahip ilk kripto para birimidir. Kullanıcılar gelecekte stake’lerinin ne zaman sona ereceğini takip edebilir ve gelecekteki karlarını planlayabilir. Bu sayede yatırımlarının karlılığından emin olurlar.

Proje, kullanıcıları, kripto paralarını ne zaman tutacaklarını ve ne zaman satacaklarını belirledikleri için ödüllendiriyor. Belirlenen koşulları sağlamayan kullanıcılar cezalandırılır.

Bu proje Proof of Work (POW) ve Proof of Stake (POS) konsensüs mekanizmalarını birleştirir. HEX saniyede 2.000 işlem gerçekleştirebilir. Bu kripto para birimi bunu zkSnarks teknolojisi ile başarır.

HEX, iki bağımsız güvenlik denetimine sahip ilk token’dır. Bu kripto para birimi, Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na göre “finansal ürün” ilan edilme gereksinimlerinin hiçbirini karşılamamaktadır. Bu yüzden bu kripto para birimi yasaklanamaz.

HEX (HEX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Hex coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Hex coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

HEX (HEX) Coin Kaç TL?

HEX (HEX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

HEX (HEX) Coin Yorumları

HEX (HEX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://hex.com/
Github
https://github.com/HexCommunity
Telegram
https://t.me/HEXcrypto
Youtube
https://www.youtube.com/c/HexFamily