Hive (HIVE) Coin Nereden Alınır?

hive

Hive (HIVE)

$ 0.518408 7.70%

Hive (HIVE) Coin Nedir?

HIVE coin; 20 Mart 2020’de başlatılan, Yetkilendirilmiş Hisse Kanıtı [Delegated Proof of Stake (DPoS)] konsensüs mekanizması üzerine inşa edilmiş, beraberindeki bir blok zinciri tabanlı finansal deftere sahip, merkezi olmayan bir bilgi paylaşım ağıdır. Hive, birçok farklı türde bilgi paylaşımı uygulamasını desteklemektedir. Sayısız uygulama, API ve ön uç yapısı verilerin, işlemlerin ve kayıtların genel ve doğrudan erişilebilirliğine katkıda bulunmaktadır. Böylece, bu mevcut çeşitlilik ve fayda, ekosistemin içerik oluşturucuları, tüketicileri, yatırımcıları ve yaratıcıları karşılamasını sağlar.

Kullanım örnekleri, içerik oluşturucular, etkileşimli oyunlar, kimlik yönetimi, oylama sistemleri ve mikro kredili sosyal medya için para kazanılan ödülleri içerir. Süper hızlı işlem sürelerini ve işlemleri ücretsiz gerçekleştirme arzusunu ortak noktada birleştiren Hive, dünya çapında insanlar tarafından kullanılan önde gelen blok zincir teknolojilerinden biri olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Hive (HIVE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Hive coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Hive coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Hive (HIVE) Coin Kaç TL?

Hive (HIVE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

8.28
hive
Hive (HIVE)
1h1.08%
24h7.7%
TRY
USD
EUR

Hive (HIVE) Coin Yorumları

Hive (HIVE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://hive.io/
Whitepaper
https://hive.io/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/openhive-network/hive
Medium
https://medium.com/@hiveblocks
Documentation
https://developers.hive.io/
Telegram
https://t.me/hiveblockchain
Discord
https://myhive.li/discord
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCwM89V7NzVIHizgWT3GxhwA