Holo (HOT) Coin Nereden Alınır?

holotoken

Holo (HOT)

$ 0.002540 0.79%

Holo (HOT) Coin Nedir?

Holochain, dağıtılmış eşler arası uygulamalar oluşturmak için aracı merkezli bir açık kaynaklı blok zinciri olmayı amaçlamaktadır.

Holochain iki farklı seviyeye dayanır; doğrulayıcı ve dağıtılmış hash tablosu olarak oluşturulmuş küresel bir seviye ve her DApp veya akıllı sözleşmenin isteğe bağlı dahil olmak üzere kendi doğrulama kurallarına (DNA) sahip kendi veri tabanın olduğu yerel bir seviyedir.

Öte yandan Holo Coin, Holochain uygulamaları için dağıtılmış bir eşler arası barındırma platformudur. Holo, çeşitli DApp’lerdeki geçmiş davranışların otorite veya Holo’ya hizmet için bir ölçüt olarak kullanıldığı hizmet kanıtı adı verilen bir yetki kanıtı çeşidini (PoA) kullanır.

Amaç, insanların Holochain motorunu kendileri çalıştırmak zorunda kalmadan Holochain üzerine kurulu DApp’lere erişmesine izin vermektir. Holo böylece Airbnb‘nin otellere yaptığını web barındırma için yapar. Herkes bilgisayarını bir gelir kaynağına dönüştürebilir, dağıtılmış uygulamaları barındırarak HoloFuel ile ödeme alabilir.

Yaklaşık 133 milyarlık ERC-20 token’ı olan HOT, 1: 1 oranında HoloFuel’e (HOLO) dönüştürülebilir, ancak yakılmaz, sadece dolaşımdan çıkarılır. Amaç, HOT’ın HOLO ve diğer kripto varlıkları arasında bir köprü görevi görmesidir. HoloFuel, barındırma için kullanılabilen, sözleşmeye dayalı bir hizmet yükümlülüğünü temsil eden Holochain tabanlı bir para birimidir.

Holo (HOT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Hot coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Holo coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Holo (HOT) Coin Kaç TL?

Holo (HOT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.040589
holotoken
Holo (HOT)
1h0.14%
24h0.79%
TRY
USD
EUR

Holo (HOT) Coin Yorumları

Holo (HOT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://holochain.org/
Whitepaper
https://holo.host/whitepapers/
Github
https://github.com/holochain
Documentation
https://developer.holochain.org/
Telegram
https://t.me/holo_tr
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC9fNJMIQ9mQ4u9oyoVIqtDQ